PopisŽivotopisy zasílejte na adresu: david.benes@etd-bez.cz
Náplň práce:
Zajišťovat, řídit a koordinovat nákupní oddělení. Jednat s dodavateli.
Požadujeme:
VŠ nebo VOŠ (technického směru výhodou), orientace v oboru, znalost AJ, znalost SAP výhodou, dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz B, svědomitost, pečlivost
Nabízíme: růst mzdy po zapracování, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání
Zaměstnanencké výhody:
příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování, příspěvek na vzdělávání, roční odměny, příspěvek na dopravu Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěETD TRANSFORMÁTORY a.s. 001, Zborovská 571/22, 30100 Plzeň 1 Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-17T03:51:50

Společnost

ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
  • ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
  • Kontakt : David Beneš
  • Telefon : +420 731 193 446
  • E-mail : david.benes@etd-bez.cz
  • Adresa : ETD TRANSFORMÁTORY a.s. 001, Zborovská 571/22, 30100 Plzeň 1

Klíčová slova

znalost

příspěvek

odměny

výhodou

životopisy

benefity

pečlivost nabízíme

růst

mzdy

zapracování