PopisNáplň práce: Samostatné zajišťování sortimentu materiálu od dodavatelských partnerů, uzavírání a vypovídání smluv dle požadavků, skladování, evidence a výdej nakoupeného materiálu, prověřování situace nabídky po cenové stránce a dokonalá znalost okamžitých cen materiálu na trhu.
Požadujeme: ŘP sk. B, znalost cizího jazyka (AJ popřípadě NJ)
Nabízíme: věrnostní program, příspěvěk na SŽP, masáže, vitamíny, osobní přístup v příp. težkých živ.situací.
První kontakt: telefonicky (po- pá 9-11 a 13-15 h.) nebo e-mailem.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTelevizní 2614, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

ZPV Rožnov, s.r.o.
  • ZPV Rožnov, s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Ulrychová
  • Telefon : +420 571 605 170
  • Adresa : Televizní 2614, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

materiálu

znalost

náplň

příspěvěk

cen

trhu požadujeme

cizího

jazyka

popřípadě