PopisVEDOUCÍ TEXTILNÍ VÝROBY - ve výrobě textilních lan certifikovaných jako OPP pro práci ve výškách
Požadavky: samostatnost, fyzická zdatnost, SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce na PC (MS Office, internet), středně pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem, výhodou zkušenost z textilní výroby (ale není podmínkou)
Náplň práce: plánování výroby, plánování balení a expedice výrobků, pomoc ve výrobě při obsluze textilních strojů (zastupitelnost stávajících pracovníků), hlídání skladových zásob a objednávání materiálu do výroby, komunikace s dodavateli, práce na PC v zavedeném softwaru výroby, vedení týmu 6-8 lidí
Nabízíme: závodní stravování, příspěvky na oběd, náhradní volno
Tel. kontakt možný od 8 - 16h, osobní kontakt od 9 - 15 h.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBTM Bohemian Textile Manufacturing s.r.o. - Hostinné, Nádražní 266, 543 71 Hostinné Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

BTM Bohemian Textile Manufacturing s.r.o.
  • BTM Bohemian Textile Manufacturing s.r.o.
  • Kontakt : Miloš Valdman
  • Telefon : +420 604 613 322
  • Adresa : BTM Bohemian Textile Manufacturing s.r.o. - Hostinné, Nádražní 266, 543 71 Hostinné

Klíčová slova

výroby

práce

textilní

znalost

kontakt

plánování

textilních

výrobě

stávajících

pracovníků