Popismísto výkonu práce:
KWL, s.r.o.
Nymburská č.p. 1321
407 47 Varnsdorf 1

Požadavky:
Znalosti: řídící systém SAP nebo alter., řízení pracovního kolektivu,
znalost systému jakosti

Náplň práce: řízení výrobní části společnosti (Vychází z nutnosti kompletního zabezpečení plynulého chodu výroby a zahrnuje
výrobní,kontrolní a organizační činnosti)
Jazykové znalosti: NJ slovem a písmem

Kontakt: telefonicky v době 7:00 - 14:00 hod. nebo e-mail (- domluvit se na termínu osobní schůzky) Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKWL, s.r.o. - 01 (sídlo), Nymburská 1321, 407 47 Varnsdorf 1 Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně70000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-19T01:58:13

Společnost

KWL, s.r.o.
  • KWL, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Čížková
  • Telefon : +420 412 354 111
  • E-mail : cizkova@kwlz.de
  • Adresa : KWL, s.r.o. - 01 (sídlo), Nymburská 1321, 407 47 Varnsdorf 1

Klíčová slova

řízení

místo

zabezpečení

plynulého

chodu

výroby

zahrnujevýrobníkontrolní

organizační

činnosti jazykové

znalosti