PopisPracovní náplň:
odpovědný za
-centrální sklad (stav zboží, čerstvost, kvalita, čistota a pořádek, inventurní výsledky)
-personál skladu (personální náklady,výkon, bezpečnost práce)
-logistiku (dopravní náklady, efektivita, spolehlivost)
-příjem a výdej zboží
-práce na směny (ranní/odpolední, 1x měsíčně víkend)

Požadujeme:
Trestní bezúhonnost

Nabízíme :
příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy v Praze 10
Nadstandardní platové podmínky (nástupní plat 28.000,- CZK + příplatky)
Možnost profesního růstu

Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostDvousměnný provoz PracovištěTiskařská 599/12, Malešice, 108 00 Praha 108 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-20T12:48:54

Společnost

NORMA, k.s.
  • NORMA, k.s.
  • Kontakt : Petra Deutschová
  • Telefon : +420 225 996 668
  • Adresa : Tiskařská 599/12, Malešice, 108 00 Praha 108

Klíčová slova

pracovní

firmy

ranníodpolední

měsíčně

víkendpožadujemetrestní

bezúhonnostnabízíme

příjemné

prostředí

mezinárodní

praze