PopisZamK
CZ - ISCO - 13212 Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu
Pracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt: osobně po předchozí domluvě na adrese pracoviště

Náplň práce: zodpovídá za realizaci nejsložitějších investic modernizací a rekonstrukcí, je pověřen řízením vybraných oprav, provádí přejímání dodávek a prací, prověřování dodavatelských faktur, předání investic do užívání, spolupracuje při vypracování projektové a rozpočtové dokumentace, zajištění VŘ dodatelů.

Požadavky: Znalost hutního a ocelářského průmyslu v ČR, Evropě i ve světě, VŠ vzdělání technického či ekonomického směru podmínkou, znalost anglického jazyka podmínkou, min. 5 let praxe na obdobné pozici, zkušenosti s řízením rozsáhlých investičních projektů, zkušenosti s vedením projektového týmu.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVratimovská 689/117, 719 00 Ostrava 19 Mzda minimálně60000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-15T17:17:07

Společnost

ArcelorMittal Tubular Products Ostrava a.s.
  • ArcelorMittal Tubular Products Ostrava a.s.
  • Kontakt : Lucie Matuzsková
  • Telefon : +420 595 687 146
  • E-mail : Lucie.Matuzskova@arcelormittal.com
  • Adresa : Vratimovská 689/117, 719 00 Ostrava 19

Klíčová slova

podmínkou

řízením

znalost

zkušenosti

investic

zamk cz

evropě

vzdělání

světě

hutního