PopisPracoviště: Hálkova č.p. 171/2, Olomouc.

Požadavky:
- SŠ, VŠ vzdělání technického zaměření - strojírenství
- zkušenost s řízením zakázek ve výstavbě strojírenských celků (výrobních linek a podobně), automotive výhodou
- schopnost vést a řídit tým
- základní orientace v logistice
- odolnost vůči stresu
- jazyky: NJ, AJ, RJ výhodou
- ochota k cestování, možnost dlouhodobého pobytu v zahraničí

Hledáme silnou, komunikativní a flexibilní osobnost.

Náplň práce:
- organizace výstavby svařovacích linek na místě u zákazníka s flexibilním reflektováním jeho potřeb
- koordinace týmů a prací na stavbě
- komunikace a koordinace se všemi odděleními v domovské společnosti - konstrukce, plánování, simulace, automatizace, výroba, nákup

Nabízíme:
Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, pružnou pracovní dobu, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, firemní akce, bonusy/prémie, stravenky.

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.
"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT - TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou." Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHálkova 171/2, Hodolany, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2016-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-09-25T00:44:16

Společnost

VALIANT - TMS Czech s.r.o.
  • VALIANT - TMS Czech s.r.o.
  • Kontakt : Vladěna Krátká
  • Telefon : +420 601 554 777
  • E-mail : vladena.kratka@tms-cz.com
  • Adresa : Hálkova 171/2, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

společnosti

koordinace

výhodou

možnost

dobu

zpracování

linek

perspektivní

růstu

dnů