PopisNáplň práce: vedení a řízení samostatného provozu gumárny; plánování výroby stěrací a technické pryže; zefektivňování výroby technické a stěrací pryže; ekonomické řízení závodu
Požadujeme: vzdělání - VŠ vzdělání chemického popřípadě strojírenského směru; praxe v oboru: min. 3 roky v oblasti výroby a lisování pryže; zkušenost s vedením kolektivu; základní znalost AJ; znalost MS Office; trestní bezúhonnost
Nabízíme: finanční ohodnocení: od 35 tis. Kč (dle praxe); možnost bydlení; roční prémie; závodní stravování za zvýhodněnou cenu; dovolenou navíc; příspěvek na penzijní připojištění; zvýhodněné druhy pojištění u pojišťovny Kooperativa
Místo výkonu práce: České Budějovice
nástup: dle dohody
Důležité: žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání (na www.koh-i-noor.cz), zasílejte na e-mail: blazkova@koh-i-noor.cz, příp. tel. 389 000 480 - p. Vendula Blažková
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s., F. A. Gerstnera 21/3, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T08:47:52

Společnost

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
  • KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
  • Kontakt : Vendula Blažková
  • Telefon : +420 389 000 480
  • E-mail : blazkova@koh-i-noor.cz
  • Adresa : KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s., F. A. Gerstnera 21/3, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

pryže

výroby

znalost

vzdělání

technické

stěrací

praxe

práce

dle

řízení