PopisŘidič autobusové dopravy Ústí nad Orlicí a okolí.
POŽADUJEME:
- ŘP sk. D
- profesní průkaz
- digitální karta
- platné psychologické vyšetření
- zdravotní způsobilost k řízení autobusu
- trestní bezúhonnost
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- řidič/ka autobusové dopravy do Ústí nad Orlicí, Lanškrouna, Jevíčka, Rychnova nad Kněžnou, Náchoda, Litomyšle a Svitav
NÁSTUP: možný ihned
NABÍZÍME:
- zvláštní prémie
- garantovaný výplatní termín
- stabilizační půjčka
- spořící pojištění
- firemní pojištění odpovědnosti za škodu
- moderní vozový park a další výhody
V případě zájmu kontaktujte paní Nesměrákovou telefonicky na č. 567 121 209 (6.00 - 14.30 h) nebo e-mailem: katerina.nesmerakova@icomtransport.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěTřebovská 330, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2016-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T15:37:04

Společnost

ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
  • ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
  • Kontakt : Kateřina Nesměráková
  • Telefon : +420 567 121 209
  • E-mail : katerina.nesmerakova@icomtransport.cz
  • Adresa : Třebovská 330, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3

Klíčová slova

dopravy

ústí

orlicí

autobusové

řidič

odpovědnosti

garantovaný

výplatní

termín

stabilizační