PopisMísto výkonu práce Na Hranici 6, Jihlava.
Dopravní společnost SILVA CZ, s.r.o., zabývající se silniční a železniční přepravou, hledá zaměstnance na pozici řidiče (Flotila: nákladní automobily s posuvnou podlahou, nákladní automobily s hydraulickou rukou, nákladní automobily na přepravu kontejnerů)
Náplň práce:
- Svoz a rozvoz dřeva
- Svoz pilin, štěpky a dřevního odpadu
- Vývoz výrobků
Požadujeme:
- ŘP skup. C, E podmínkou
- Praxi min. 2 roky
- Platný profesní průkaz
- Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- Atraktivní mzdové ohodnocení dle výkonu a další bonusy
- Náborový příspěvek
- Stabilní zázemí mezinárodní firmy
- Možnost získání oprávnění k manipulaci s hydraulickou rukou
- Slevy na výrobky společnosti Kronospan
- Závodní stravování
- Dle dohody zajištění ubytování v podnikové ubytovně Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNa Hranici č.p.2361/6, 58601 Jihlava 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2016-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

SILVA CZ, s.r.o.
  • SILVA CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Zdeňka Juránková
  • Telefon : +420 567 124 427
  • E-mail : jurankova@kronospan.cz
  • Adresa : Na Hranici č.p.2361/6, 58601 Jihlava 1

Klíčová slova

automobily

nákladní

rukou

hydraulickou

svoz

dle

práce

výkonu

bezúhonnost nabízíme

atraktivní