PopisNástup možný ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt pouze po tel. domluvě pan Hnízdil tel.: 605 248 001.
Požadavky: ŘP sk. C výhodou - zaměstnavatel zajistí, praxe v oboru výhodou, profesní průkaz (příp. zaměstnavatel zajistí), loajalita, samostatnost.
Náplň práce: rozvoz zboží po ČR do 21 palet skříňovým vozidlem s plošinou.
Nabízíme: nástupní mzda 20 000 Kč + podíly na hospodářském výsledku, pracovní doba pružná Po-Pá, volné víkendy, každodenní návraty.
Pracoviště: Prostějovská 20, Bedihošť a celá ČR dle zakázek Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJaromír Hnízdil., Prostějovská 20, 798 21 Bedihošť Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Jaromír Hnízdil
  • Jaromír Hnízdil
  • Kontakt : Jaromír Hnízdil
  • Telefon : +420 605 248 001
  • Adresa : Jaromír Hnízdil., Prostějovská 20, 798 21 Bedihošť

Klíčová slova

zaměstnavatel

zajistí

tel

výhodou

nástupní

mzda

podíly

hospodářském

výsledku

pracovní