PopisŘIDIČI SKUPINY C+E *
Přijmeme do našich řad šikovného řidiče pro MKD, kterého tato práce ještě baví, hledá klid a férové jednání.
Požadujeme: minimálně 3 roky doložitelné praxe, bezúhonnost, spolehlivost a ochotu pracovat
Náplň práce: jezdíme turnusy víkend venku, víkend doma
Nabízíme: férové jednání, odpovídající mzdu = základ + diety + prémie, nové vozy Volvo 500 FH, cestovní pojištění, firemní oblečení, parkování v místě bydliště atd.
První kontakt: telefonicky v době PO - PÁ od 8:00 - 17:00 h. na čísle 573 034 833, osobně na pracovišti PO-PÁ od 8:00 - 17:00 h. nebo e-mailem na: info@afs-hk.com
ov. 31.1.2019 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěALL FREIGHT SERVICE HK s.r.o. 01, Areál ČSAD, Ohrada 791, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-01T02:17:12

Společnost

ALL FREIGHT SERVICE HK s.r.o.
  • ALL FREIGHT SERVICE HK s.r.o.
  • Kontakt : Personální
  • Telefon : +420 573 034 833
  • Adresa : ALL FREIGHT SERVICE HK s.r.o. 01, Areál ČSAD, Ohrada 791, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

férové

víkend

práce

parkování

mzdu

základ

diety

prémie

vozy

volvo