PopisPracovní náplň: zajišťování mezinárodní kamionové dopravy.
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C, digitální kartu řidiče, profesní průkaz příslušné skupiny, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost.
Nabízíme: práci na HPP, zázemí stabilní společnosti, volné víkendy, stabilní, zajímavou, odpovědnou a dobře ohodnocenou práci, nástupní plat 33.000,- až 35.000,- včetně cestovních náhrad.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem vladimir@pvk-logistics.eu Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostNeurčeno PracovištěKuštova 2001, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1 Mzda minimálně33000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

PVK Logistics s.r.o.
  • PVK Logistics s.r.o.
  • Kontakt : Vladimír Hynek
  • Telefon : +420 608 245 229
  • E-mail : vladimir@pvk-logistics.eu
  • Adresa : Kuštova 2001, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1

Klíčová slova

práci

stabilní

ohodnocenou

společnosti

volné

víkendy

zajímavou

odpovědnou

dobře

nástupní