PopisZ důvodu rozšíření našeho pracovního týmu přijmeme zaměstnance na pružnou pracovní dobu.
Pracovní náplň: přeprava zboží po Evropě dle zadání dispečera, zodpovědnost za svěřený vůz a zboží.
Očekáváme: min. střední odborné vzdělání (vyučení), řidičský průkaz sk. C, profesní osvědčení, kartu řidiče do digitálního tachografu, platné dopravně psychologické vyšetření, zdravotní způsobilost, výpis z rejstříku trestů, časovou flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost a loajalitu
Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení a pravidelné výplatní termíny, pracovní poměr na dobu neurčitou, mobilní telefon, firemní oblečení, firemní akce, moderní vozový park (každý řidič má jedno svěřené vozidlo zn. DAF, Mercedes), zaměstnání v perspektivní společnosti, nástup možný ihned nebo dohodou

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMaurice Ward Logistics, s.r.o., Štěnovice, Dobřanská 665, 332 09 Štěnovice Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-29T01:53:46

Společnost

Maurice Ward Logistics, s.r.o.
  • Maurice Ward Logistics, s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Chvojková
  • Telefon : +420 730 166 413
  • E-mail : hr.mwl@mauriceward.com
  • Adresa : Maurice Ward Logistics, s.r.o., Štěnovice, Dobřanská 665, 332 09 Štěnovice

Klíčová slova

firemní

zodpovědnost

pracovní

důvodu

mobilní

neurčitou

dobu

poměr

termíny