PopisMísto výkonu práce Rohoznice.
Pracovní náplň:
- řízení nákladních automobilů
- příjem a vyřizování objednávek
- vykládky a nakládky kamionů
- naskladňování zboží, řezání
- kontrola používaného materiálu

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v nově postavené hale
- pracovní doba 7:00-15:30
- nástup na hlavní pracovní poměr

Požadujeme:
- Řidičský průkaz skupiny B (C není podmínkou)
- spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost
- praxi s řízením VZV výhodou
- základní znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování po zapracování
První kontakt telefonicky nebo e-mailem - v případě zájmu zašlete životopis na e-mail info@alucad.cz, lukas.halamka@alucad.cz
Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěALUCAD Bohemia s.r.o. - provozovna II, Rohoznice 104, 533 41 Lázně Bohdaneč Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-19T01:57:33

Společnost

ALUCAD Bohemia s.r.o.
  • ALUCAD Bohemia s.r.o.
  • Kontakt : Halámka Lukáš Tikalová Lucie,
  • Telefon : +420 469 631 113,
  • Adresa : ALUCAD Bohemia s.r.o. - provozovna II, Rohoznice 104, 533 41 Lázně Bohdaneč

Klíčová slova

pracovní

práce

místo

znalost

podmínkou

spolehlivost

samostatnost

zodpovědnost

trestní

bezúhonnost