PopisŘIDIČ
Místo vhodné pro OZP
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz skupiny C+E
- platný profesní průkaz
- SOU nebo SŠ vzdělání
- pracovní zkušenost na odborné pozici
- základní znalost práce na PC
- odpovědnost, loajálnost, zručnost, přesnost, spolehlivost, iniciativa
- časová flexibilita
NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola přepraveného zboží dle dodacích listů
- kontrola zboží při nakládce
- péče o svěřený dopravní prostředek
- spolupráce s oddělením logistiky
- případná výpomoc ve skladu
Zaměstnanecké výhody: příplatky za docházku, dlouhodobá pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělávání
HLÁSIT SE: v případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na email: hana.,rysova@sapril.cz, do předmětu uvádějte název pozice: Řidič C+E Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSAPRIL s.r.o.-4, Nádražní 557, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T02:26:54

Společnost

SAPRIL s.r.o.
  • SAPRIL s.r.o.
  • Kontakt : Hana Rysová
  • Adresa : SAPRIL s.r.o.-4, Nádražní 557, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1

Klíčová slova

pracovní

zboží

kontrola

řidič místo

skladu zaměstnanecké

dlouhodobá

docházku

příplatky

výhody

případná