Popismísto výkonu práce : Bruntál + Moravskoslezský kraj
Hledáme zaměstnance, který zastane práci řidiče nákladního automobilu (ŘP sk. C + profesní průkaz, příp. E vítáno + hydraulická ruka) a vedoucího provozu.
Náplň:
- řízení nákl. automobilu 2x - 3x týdně, jen v rámci Moravskoslezského kraje, převážně Bruntál - Ostrava včetně nakládky kovového odpadu u zákazníků
- práce na provoze s kovovým odpadem a lidmi
Požadavky:
- ochota pracovat a učit se novým věcem
- práce s kolektivem a umění organizovat
- průkazy: VzV, HR, aj. vítány
Hlásit se na e - mail Km-kov@email.cz nebo na tel. č. 722 789 603 /Po-Pá 8.00-17.00/
Z : 17.1.2019 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKM - KOV s.r.o. - pracoviště Bruntál, Rýmařovská 770/13, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

KM - KOV s.r.o.
  • KM - KOV s.r.o.
  • Kontakt : Renata Klimentová
  • Telefon : +420 722 789 603
  • E-mail : Km-kov@email.cz
  • Adresa : KM - KOV s.r.o. - pracoviště Bruntál, Rýmařovská 770/13, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

práce

bruntál

automobilu

místo

novým

odpadu

zákazníků

provoze

kovovým

odpadem