PopisŽIVOTOPIS zasílejte, prosíme, na adresu: personalista@ekosepar.cz
ZAHRANIČNÍ RODINNÁ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem, tříděním a recyklací odpadů hledá řidiče skupiny C .
Náplň práce : Svoz separovaného odpadu ( plast, papír , sklo, dřevo ) svoz a výměna velkoobjemových kontejnerů 10 - 36 m3.
Požadujeme : řidičský průkaz skupiny C ( další oprávnění skupina E, strojní průkazy VZV, kolový nakladač, obsluha hydraulické ruky atd.) výhodou, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu a ochota kolektivní práce .
Nabízíme : nástup možný ihned, jednosměnný provoz, volné víkendy, placené všechny přesčasové hodiny, možnost rozšíření kvalifikace chybějících skupin ( řidič VZV , kolový nakladač,obsluha hydraulické ruky, skupina E, ADR atd.. ), roční odměny,firemní akce, příspěvky na stravování, odpovídající platové ohodnocení podle kvalifikace, zařazení a druhu vozidla - od 30 000 Kč.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKO-SEPAR, s.r.o., Hřbitovní 1214, 330 23 Nýřany Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

EKO-SEPAR, s. r. o.
  • EKO-SEPAR, s. r. o.
  • Kontakt : Životopis
  • Adresa : EKO-SEPAR, s.r.o., Hřbitovní 1214, 330 23 Nýřany

Klíčová slova

ruky

skupiny

atd

svoz

kolový

vzv

práce

skupina

placené

víkendy