PopisŘIDIČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce Královéhradecký kraj
- Náplň práce: jedná se o místo řidiče nákladního vozidla o celkové hmotnosti 12t + přívěs 10t. Náplň práce je doprava nákladů pouze po ČR v pracovním týdnu Po - Pá - víkendy volné.
- Požadujeme: min. základní vzdělání, ŘP skupiny C + CE s praxí v řízení nákladních vozidel, profesní způsobilost, trestnou bezúhonnost, spolehlivost a časovou flexibilitu.
- Nabízíme: v případě dlouhodobého zájmu zařídíme rozšíření ŘP na CE a složení zkoušek profesní způsobilosti za výhodných podmínek. Příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené
- V případě zájmu kontaktujte: Svoboda Lukáš, tel.: 777 306 815 (volat 12:00 - 18:00 hod.), e-mail: luk-freedom@seznam.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLukáš Svoboda., Březhradská 199/2a, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-17T03:51:50

Společnost

Lukáš Svoboda
  • Lukáš Svoboda
  • Kontakt : Lukáš Svoboda
  • Telefon : +420 777 306 815
  • Adresa : Lukáš Svoboda., Březhradská 199/2a, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22

Klíčová slova

práce

místo

zájmu

případě

náplň

profesní

spolehlivost

časovou

složení

flexibilitu