PopisŘIDIČ/-KA - ŘP skupiny C, C+E
V případě zájmu kontaktujte paní Ing. Veroniku Klusákovou na e-mailové adrese v.klusakova@masojicin.cz nebo na telefonním čísle +420 721 952 109 v pracovních dnech v době 8:00-14:00.

Náplň práce:
- rozvoz masných výrobků a masa

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny C, C+E
- profesní průkaz
- kartu řidiče
- časovou flexibilitu

Nabízíme:
- zaměstnaneckou kartu na nákup firemních výrobků a stálou zaměstnaneckou slevu, diety,
Jedná se o pracovní poměr na dobu 1roku od nástupu s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKonecchlumského 1075, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1 Mzda minimálně29000 Kč Nastoupit od2019-02-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

Maso Jičín s.r.o.
  • Maso Jičín s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Klusáková
  • Telefon : +420 721 952 109
  • Adresa : Konecchlumského 1075, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Klíčová slova

skupiny

výrobků

dobu

kartu

zaměstnaneckou

nákup

c+e

profesní

průkaz

řidiče