Popismísto výkonu práce: Pizza House - Kruhové nám. 245 Žatec
náplň práce: rozvoz pizzy, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu
požadujeme zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serioznost, cit pro úlid a velkou spolehlivost
nabízíme: práce v oblíbeném podniku, být součástfirmy s rozrůstajícími se pobočkami. Dobrý kolektiv, možnost kerierního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
kontakt telefonicky na č. 777760729 každý den od 8,00 do 20,00 hod., email: jan.subin@seznam.cz, osobně na uvedené adrese Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTurnusové služby PracovištěJan Šubin-provozovna, náměstí Kruhové 245, 438 01 Žatec 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-02-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

Jan Šubin
  • Jan Šubin
  • Kontakt : Jan Šubin
  • Telefon : +420 777 760 729
  • Adresa : Jan Šubin-provozovna, náměstí Kruhové 245, 438 01 Žatec 1

Klíčová slova

práce

místo

nových

podniku

součástfirmy

rozrůstajícími

pobočkami

kolektiv

možnost

kerierního