PopisNástup ihned. Strukturované životopisy zaslílejte na e-mail prace@pmsped.eu. Více informací sdělí pan Plch tel.: 608 002 573.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B+E, spolehlivost, bezúhonnost a samostatnost, zkušenosti a praxe v oboru výhodou..
Nabízíme: odpovídající a včasné finanční ohodnocení, moderní vozový park, telefonickou podporu řidiče, přátelskou, pohodovou a vstřícnou firemní kulturu, právní ochranu v zahraničí prostřednictví D.A.S. a mnoho dalšího..
Náplň práce: jedná se o řidiče mezinárodní autodopravy, nejčastěji se jezdí Maďarsko, Rakousko, Švýcarsko a Německo. Uchazeči z blízkého okolí mohou jezdit denní turnusy s návratem domů, pro uchazeče mimo blízké okolí je možnost jezdit týdenní, popřípadě dvou týdenní turnusy. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPM Sped s.r.o. - Němčice nad Hanou, Němčice nad Hanou Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně55000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

PM Sped s.r.o.
  • PM Sped s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Plch
  • Telefon : +420 608 002 573
  • Adresa : PM Sped s.r.o. - Němčice nad Hanou, Němčice nad Hanou

Klíčová slova

turnusy

týdenní

řidiče

okolí

jezdit

nástup

autodopravy

mezinárodní

jedná

práce