PopisMísto výkonu práce:
Ptácká č.p. 156/115
Mladá Boleslav IV
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 326 700 450 (8-16 hod.), e-mail: Marie.proskova@afd.cz

Náplň práce:
- Provádění jízdních zkoušek
- Posouzení stavu vozidla v průběhu zkoušky
- Sledování činnosti palubních systémů, měřící a záznamové techniky ve vozidle
- Provádění běžných servisních úkonů jako je výměna rezervního kola, žárovky, doplnění provozních kapalin
- Vyplňování provozní karty
- Zápis o závadách

Požadujeme:
- Trestní bezúhonnost
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Flexibilita
- Řidičské schopnosti
- Všeobecná technická znalost vozidla
- Praxe v řízení min. 2 roky bez vlastní vinou zaviněné nehody
- Řidičský průkaz B/BE Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěAUFEER TOOLS s.r.o., Ptácká 156/115, Mladá Boleslav IV, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-20T02:35:11

Společnost

AUFEER TOOLS, s.r.o.
  • AUFEER TOOLS, s.r.o.
  • Kontakt : Marie Prošková
  • Telefon : +420 326 700 450
  • Adresa : AUFEER TOOLS s.r.o., Ptácká 156/115, Mladá Boleslav IV, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

provádění

boleslav

místo

trestní

flexibilita

zodpovědnost

spolehlivost

bezúhonnost

zápis