PopisMísto výkonu práce: KONE Industrial - koncern s.r.o., Předlická 452/24, Ústí nad Labem.
Náplň práce: příjem zboží a výdej materiálu pro výrobu, vykládka materiálu dodaného dodavateli z nákladních vozidel a jeho uskladnění,dokončení příjmu zboží na PC a přijetí materiálu do systému SAP, dodání a dovoz materiálu k výrobě, selekce a balení hotových produktů, jejich uskladnění a nakládka.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost práce na PC, systému SAP.
Nabízíme: mzdu 16 695 - 21 263,- Kč., unišeky za plně odpracované čtvrtletí ve výši 500,-Kč., stravenky 90,-; bonusy 0-15% ze základní mzdy.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěADECCO spol.s r.o. - Velká Hradební, Velká hradební 3385/9, 40001 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně16695 Kč Mzda maximálně21262 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Jiří Durák
  • Telefon : +420 724 611 615
  • E-mail : jiri.durak@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol.s r.o. - Velká Hradební, Velká hradební 3385/9, 40001 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

materiálu

práce

systému

zboží

plně

produktů

uskladnění

nakládka požadujeme

středoškolské

vzdělání