PopisNáplň práce: obsluha stavebních strojů na stavbách společnosti v oblasti speciálního zakládání staveb
Požadujeme: strojnický průkaz, ŘP sk. B
Výhodou: ŘP sk. C, vazačský průkaz, jeřábnický průkaz, svářečský průkaz
Nabízíme: zajímavou práci ve stavebnictví, zázemí stabilní a téměř rodinné společnosti, individuální mzdové ohodnocení, firemní benefity (25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, …)

Nabízíme: příspěvěk na stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a jiné Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěGEOSTAV, spol s.r.o., Objízdná 1897, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

GEOSTAV spol. s r. o.
  • GEOSTAV spol. s r. o.
  • Kontakt : Markéta Kameníčková
  • Telefon : +420 724 604 911
  • E-mail : kariera@geostav.cz
  • Adresa : GEOSTAV, spol s.r.o., Objízdná 1897, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

průkaz

příspěvek

dní

připojištění

penzijní

stravování

společnosti

dovolené

téměř

rodinné