PopisNáplň práce
- samostatný řidič - servisní technik: zajištění pravidelného servisu mobilních toalet na stanovených okruzích, stavba mobilních oplocení
- jednání se zákazníky při předání, servisu či vrácení zařízení
- provádění drobných oprav zařízení a přípravných prací souvisejících s jeho servisem
Požadujeme
-ŘP sk. B, C a E výhodou
-karta do digitálního tachografu
- čistý trestní rejstřík
- vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, slušné vystupování
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- atraktivní finanční ohodnocení
- velmi samostatnou a odpovědnou práci
- nástup do pracovního poměru - ihned

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJOHNNY SERVIS s.r.o. - Nový Bor, Lipová 824, Arnultovice, 473 01 Nový Bor Mzda minimálně145 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

JOHNNY SERVIS s.r.o.
  • JOHNNY SERVIS s.r.o.
  • Kontakt : Marcel Rezler
  • Telefon : +420 602 166 361
  • Adresa : JOHNNY SERVIS s.r.o. - Nový Bor, Lipová 824, Arnultovice, 473 01 Nový Bor

Klíčová slova

servisu

mobilních

zařízení

náplň

zázemí

rejstřík

vysoké

pracovní

nasazení

spolehlivost