PopisHledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk C+E s profesním průkazem.
Náplň práce: čištění, rozvoz a svoz mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále také obsluha vozidla. Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost. Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní společnosti a další benefity. Způsob prvního kontaktu: telefonicky nebo e-mailem. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěWC Servis s.r.o. - pracoviště Lovosice, Svatopluka Čecha 52, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-04T02:41:16

Společnost

WC Servis s.r.o.
  • WC Servis s.r.o.
  • Kontakt : Jan Kovář
  • Telefon : +420 774 568 040
  • Adresa : WC Servis s.r.o. - pracoviště Lovosice, Svatopluka Čecha 52, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

c+e

společnosti

hledáme

odpovídající

průkaz

časovou

flexibilitu

fyzickou

zdatnost

spolehlivost