PopisNáplň práce: svoz odpadu ze smluvních obcí a společností, zpracování odpovídající administrativy (Záznam o provozu vozidla), údržba vozidel, vývozy kontejnerů, fyzicky náročná práce, práce vhodná spíše pro muže, vozidla pro svoz odpadu s nástavbou a kontejnerová vozidla (Man, Mercedes)
Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, svědomitost, čistý trestní rejstřík, časová flexibilita, min. 2 roky praxe na pozici řidič nákladního vozidla, ŘP sk. B+C (sk. E výhodou), platný profesní průkaz Výhody: pracovní poměr s možností prodloužení na dobu neurčitou - jistota stabilní firmy
tel.kontakt: 605 263 092 Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJOGA LUHAČOVICE, s.r.o. - LUH Uherskobr. 984, Uherskobrodská 984, 763 26 Luhačovice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-12T02:13:02

Společnost

JOGA LUHAČOVICE, s.r.o.
  • JOGA LUHAČOVICE, s.r.o.
  • Kontakt : Josef Gabryš
  • Adresa : JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. - LUH Uherskobr. 984, Uherskobrodská 984, 763 26 Luhačovice

Klíčová slova

vozidla

práce

svoz

odpadu

náplň

výhodou

časová

flexibilita

min

roky