PopisPracoviště: Průmyslová č.p. 799/18, Olomouc. Nástup možný ihned.
Do týmu expedice a skladu hledáme iniciativního kandidáta s vysokým pracovním nasazením.
Profil vhodného kandidáta:
- zkušenost s řízením volantového VZV (průkaz)
- ochota učit se novým věcem
- smysl pro týmovou práci
- spolehlivost, pracovitost, samostatnost, pečlivost
- schopnost efektivní komunikace
Náplň práce:
- vykládka a nakládka materiálu
- skladování
- skladová evidence
- vystavování podkladů pro dodací listy
- zásobování výroby
- pravidelná údržba a péče o svěřené pracovní nástroje (VZV)
Směny: ranní 6:00 - 14:00 hod., odpolední 14:00 - 22:00 hod., noční 22:00 - 6:00 hod.
Nabízíme: HPP; odpovídající finanční ohodnocení a motivující systém odměňování, roční odměnu; systém zaměstnaneckých výhody (např. příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnanecké akce, oběd za 25 Kč, výběr z nabídky 8 jídel, čištění pracovních oděvů); příjemné pracovní prostředí a kolektiv; místo výkonu zaměstnání v Olomouci; 3-směnný provoz.
Více informací získáte a své žádosti včetně životopisu zasílejte POUZE na prace.olomouc@smurfitkappa.cz. Tel. kontakt: Lucie Schwarzerová 585 105 508, 725 424 424. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 799/18, Holice, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T01:57:32

Společnost

Smurfit Kappa Olomouc s.r.o.
  • Smurfit Kappa Olomouc s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Schwarzerová
  • Telefon : +420 585 105 508,725 424 424
  • Adresa : Průmyslová 799/18, Holice, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

pracovní

hod

příspěvek

systém

odměnu

pojištění

penzijní

dovolené

dní

dopravu