PopisVáš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com

Pracovní náplň:
* obsluha VZV na oddělení logistiky/ve skladu - přeprava materiálu, naskladňování a vyskladňování kamiónů
* spolupráce s logistickým oddělením

Co po Vás požadujeme:
* platné oprávnění k řízení VZV min do 3t
* praxe v řízení VZV minimálně 1 rok
* ŘP sk. B
* znalost uživatelské práce na PC
* pojistka za škodu způsobenou výkonem práce (možno sjednat v průběhu nástupu)

Co Vám můžeme nabídnout:
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku, mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu
* motivační finanční ohodnocení
* pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy
* 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
* přátelské a dynamické pracovní prostředí
* dotované stravování/stravenky
* možnost kariérního postupu a rozvoje
* a další zaměstnanecké benefity

Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěDolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

MUBEA - HZP s.r.o.
  • MUBEA - HZP s.r.o.
  • Kontakt : Luboš Jadrný
  • Telefon : +420 582 778 566
  • E-mail : kariera.prostejov@mubea.com
  • Adresa : Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

vzv

strukturovaný

zasílejte

životopis

finanční

řízení

práce

průmyslu

bonusy

pololetní