PopisPrvní kontakt telefonicky (7-14 hod.), e-mailem, nebo osobně v místě výkonu práce (7:00-14:00, Logistické centrum JIPOCAR, CTPark Brno South, K Letišti 1792/1, 664 51 Šlapanice)
Požadujeme:Samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, komunikativnost, schopnost práce v kolektivu, bezúhonnost,
Aktivitu při řešení provozních záležitostí
Znalost práce s PC vítána
Pracovní náplň:
Manipulace se zbožím, zakládání do regálových systémů, práce se scannerem
Zajistíme školení na VZV
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené,cílové odměny, stravenky, odměny při pracovních výročích
Místo výkonu práce: JIPOCAR Logistic,CTPark Brno South, K Letišti 1792/1,664 51 Šlapanice
Zaměstnavatel souhlasí se zaměstnaneckými kartami.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJIPOCAR Logistic, s.r.o. -01, K Letišti 1792/1, Šlapanice, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2016-10-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-01T01:59:23

Společnost

JIPOCAR Logistic, s.r.o.
  • JIPOCAR Logistic, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Myšková
  • Telefon : +420 724 645 003,800 030 405
  • Adresa : JIPOCAR Logistic, s.r.o. -01, K Letišti 1792/1, Šlapanice, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

práce

brno

odměny

výkonu

jipocar

south

letišti

regálových

systémů

scanneremzajistíme