PopisNáplň práce: Dokončovací interiérové práce - aplikace syntetických stěrkových a nátěrových hmot na bázi epoxidů a polyuretanů, pokládka betonových podlah. Práce na stavbách v rámci celé ČR v 3 až 10 denních turnusech.
Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B popř. C výhodou, zkušenosti s řemeslnou prací výhodou, časová flexibilita, samostatnost
Nabízené výhody:
1. náborová prémie 5000 Kč po 6 odpracovaných měsících
2. náborová prémie 5000 Kč po 12 odpracovaných měsících
3. Stravenky nebo cestovní náhrady.
4. Příspěvek na důchodové připojištění.
5. Odměna v souvislosti s řízení služebního vozidla
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: office@ppplacek.cz
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTurnusové služby PracovištěPod lesem 2650, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2017-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-09-28T00:55:51

Společnost

Průmyslové podlahy Plaček a.s.
  • Průmyslové podlahy Plaček a.s.
  • Kontakt : Lenka Bělunková
  • Telefon : +420 571 653 416
  • Adresa : Pod lesem 2650, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

práce

výhodou

náborová

prémie

odpracovaných

cestovní

flexibilita

samostatnost nabízené

výhody 1

měsících 2