PopisNáplň práce:
- zajištění dodávek k zákazníkovi
- komunikace s výrobními procesy ohledně chybějících výrobků
- kontrola stavu materiálu a vydávání požadavků k jejich přípravě
- tisk dokumentů pro expedici a výrobu
- vytváření dodacích listů
- třísměnný provoz

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- dobrou znalost angličtiny
- dobrou znalost práce s MS Excel
- loajalitu, ochotu učit se novým věcem, týmovost

Nabízíme:
- práci v moderním pracovním prostředí
- možnosti vzdělávání a profesního rozvoje
- měsíční bonus v závislosti na pracovním výkonu
- měsíční bonus za docházku
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1166, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23700 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T13:37:39

Společnost

Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Smíšková
  • Telefon : +420 730 891 239
  • Adresa : Průmyslová 1166, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

práce

bonus

znalost

dobrou

pracovním

příspěvek

měsíční

věcem

týmovostnabízíme

práci