PopisAsistent/ka prodeje CALL CENTRA
Náplň práce:
- Poskytování služeb zákazníkům
- jednoduchá práce na PC
- jednoduchý telemarketing
Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost učit se novým věcem
- schopnost pracovat v týmu
- zodpovědný přístup k práci a samostatnost
Co nabízíme:
- HPP, DPČ
- Práce vhodná i pro absolventy a matky s malými dětmi
- Atraktivní práci v kanceláři
- Zvláštní prémie, bonusy, odměny
- Možnost zkrácené pracovní doby
- zajímavý finanční bonus za 100% docházku
- zajímavé motivační soutěže (tablet, mobilní telefon, oblečení)
Do naší zavedené pobočky - call centra hledáme k rozšíření našeho úspěšného týmu asistenty/ky prodeje na HPP (plný nebo částečný úvazek) nebo na DPČ. Práce je vhodná i pro absolventy, uvítáme i matky s dětmi na částečný úvazek.
HLÁSIT SE: pí. Egydyová. CV zasílejte na e-mail: prace@ctscz.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCTSCZ spol. s r.o. - pracoviště Chomutov, Čelakovského 4297, 430 01 Chomutov 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-02-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-21T14:15:57

Společnost

CTSCZ spol. s r.o.
  • CTSCZ spol. s r.o.
  • Kontakt : Ilona Egydyová
  • Telefon : +420 601 158 251
  • Adresa : CTSCZ spol. s r.o. - pracoviště Chomutov, Čelakovského 4297, 430 01 Chomutov 1

Klíčová slova

práce

schopnost

call

hpp

týmu

dpč

prodeje

vhodná

částečný

absolventy