PopisFirma STÍN KOVO s.r.o.
se sídlem ve Vsetíně, areál Zbrojovky,
přijme do svého kolektivu OBCHODNÍ ASISTENTKU/ OBCHODNÍHO ASISTENTA
Požadavky:
- SŠ vzdělání obchodního nebo technického směru
- praxe v obchodní činnosti vítána
- samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti
- časová flexibilita
- znalost práce na PC – Excel, World, internet
Náplň práce:
- vyřizování administrativních záležitostí ve vztahu k zákazníkovi
- řešení reklamací
- evidence do systému
- příjem podkladů a objednávek
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- stabilitu a perspektivitu významného zaměstnavatele
- možnost karierního růstu
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTÍN KOVO s.r.o. 02, Zbrojovka obj. 12, Jasenice 1253, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-14T09:17:13

Společnost

STÍN KOVO s.r.o.
  • STÍN KOVO s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Szilagyiová
  • Telefon : +420 735 700 243
  • Adresa : STÍN KOVO s.r.o. 02, Zbrojovka obj. 12, Jasenice 1253, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

obchodní

obchodního

ohodnocení stabilitu

administrativních

záležitostí

vztahu

zákazníkovi řešení

reklamací evidence

systému příjem

podkladů