PopisKontaktní osoba: Hochová Iva, e-mail: reproint@centrum.cz, tel. 739634829 (8-15:00)

Nástup dle domluvy.

Požadavky: Vyučení v oboru případně praxe min. 2 roky, zkušenost práce na CNC obráběcím centru popř. soustruhu, fréze, hoblovce výhodou, zkušenosti s výrobou nábytku výhodou, nekonfliktní, usměvavý typ, komunikativnost, loajálnost, organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci, fyzická zdatnost, hrubá mzda je závislá na zkušenostech

Pracovní náplň: Zajištění obsluhy CNC stroje (obráběcí centrum), výroba zakázek na míru, dodržování postupů BOZP a PO, odpovědnost za kvalitu odvedené práce

Stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, zajímavé zakázky Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěETruhlárna, s.r.o. místo výkonu práce, Praha Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-11-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-08T00:45:41

Společnost

eTruhlárna, s.r.o.
  • eTruhlárna, s.r.o.
  • Kontakt : Iva Hochová
  • Telefon : +420 739 634 829
  • E-mail : reproint@centrum.cz
  • Adresa : ETruhlárna, s.r.o. místo výkonu práce, Praha

Klíčová slova

výhodou

praxe

cnc

kontaktní

stroje

obsluhy

zajištění

náplň

zkušenostechpracovní

závislá