Popispracoviště Bystřice pod Hostýnem
- náplň práce: seřizování CNC stroje (montáž a demontáž podložek a příslušenství, výměna nástrojů a další), odpovědnost za správné doladění rozměrů obráběného dílce, odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů a za jejich přesnost, řešení abnormalit a kvalitativních problémů, které se mohou za chodu stroje objevit, předávání návrhů na optimalizaci stávajících výrobních procesů z hlediska produktivity a zajištění kvality
- požadavky: vyučení
- kontakt telefonicky (paní Matyášová) Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: olga.matyasova@ton.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMichaela Thoneta 148, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1 Mzda minimálně113 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-24T01:54:48

Společnost

TON a.s.
  • TON a.s.
  • Kontakt : Olga Matyášová
  • Telefon : +420 573 325 594,606 026 813
  • Adresa : Michaela Thoneta 148, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1

Klíčová slova

stroje

odpovědnost

kontakt

optimalizaci

stávajících

výrobních

procesů

hlediska

produktivity

zajištění