PopisPracoviště: Holoubkov č.p. 314
Náplň práce: frézování na 5 osém CNC frézovacím centru, upínání dílů, částečné programování
Požadujeme: vzdělání - střední odborné - vyučen, obor vzdělání: technické-strojírenské zaměření, znalost ovládacího systému Heidenhain, znalost výkresové dokumentace
Nabízíme: mzdové podmínky: dohodou (dle vzdělání a praxe) od 23.000,-Kč do 50.000,- Kč, dovolená navíc, zvláštní prémie (letní a zimní, za práci o víkendu a přesčas nad rámec zákona, narození dítěte, svatba, doporučení nového zaměstnance), hlídání dětí o prázdninách, závodní stravování
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: jkubalova@olbrich.com.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěOLBRICH - CZ, spol. s r.o./Holoubkov, Holoubkov 314, 338 01 Holoubkov Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

OLBRICH - CZ, spol. s r.o.
  • OLBRICH - CZ, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jana Kubalová
  • Telefon : +420 371 740 237
  • E-mail : jkubalova@olbrich.com
  • Adresa : OLBRICH - CZ, spol. s r.o./Holoubkov, Holoubkov 314, 338 01 Holoubkov

Klíčová slova

vzdělání

znalost

pracoviště

narození

navíc

zvláštní

prémie

letní

zimní

práci