Popisz: 14.12.2016 a: 2.3.2018 Nástup možný ihned. Požadavky: SOU strojírenské, vyučen v oboru mechanik-seřizovač nebo obráběč kovů (případně v jiném učebním oboru, nejlépe se zaměřením na strojírenskou výrobu).
Základní znalosti obsluhy CNC strojů (zkušenosti v oblasti CNC frézování výhodou).
Základní znalosti práce s technickou dokumentací.
Pečlivost, odpovědnost, samostatnost.
Náplň práce:
Obsluha 3-osého CNC vrtacího a frézovacího centra FS100 s řídícím systémem Siemens
Maloseriová případně seriová výroba (opracování plechových dílců pro automobilový průmysl dle připravených 3D obráběcích programů).
Práce s technickou dokumentací.
Samokontrola odvedené práce.
Nabízíme:
Firemní benefity.
Odpovědnou práci s dlouhodobou perspektivou.
Kontakt: telefonicky na č.: 556 764 732, e-mail: pmarkova@mstechnik.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDukelská 114, 742 42 Šenov u Nového Jičína Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-13T02:19:57

Společnost

MS technik spol. s r.o.
  • MS technik spol. s r.o.
  • Kontakt : Petra Marková
  • Telefon : +420 556 764 732
  • E-mail : pmarkova@mstechnik.cz
  • Adresa : Dukelská 114, 742 42 Šenov u Nového Jičína

Klíčová slova

technickou

oboru

případně

cnc

nástup

automobilový

centra

fs100

řídícím

systémem