PopisPOŽADUJEME: znalost výkresové dokumentace, pečlivost, zručnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem
NÁPLŇ PRÁCE: zadávání programů na řezání pěny do ovládacího počítače CNC stroje, třídění nařezaných dílů a jejich příprava pro výrobu, péče o stroj a o pracoviště
NABÍZÍME: např. příspěvek na dopravu, stravování, 5 týdnů dovolené, odměna za docházku 2 000 Kč, benefity v hodnotě 2 400 Kč, výhodnější tarif Vodafone, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou
MZDA: až 40 000 Kč po zaškolení Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěKomenského 895, 34022 Nýrsko Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-02-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

Greiner aerospace CZ spol. s r.o.
  • Greiner aerospace CZ spol. s r.o.
  • Kontakt : Dagmar Schneedörflerová
  • Telefon : +420 376 804 126
  • Adresa : Komenského 895, 34022 Nýrsko

Klíčová slova

příspěvek

požadujeme

odměna

stroj

pracoviště nabízíme

např

dopravu

stravování

týdnů

dovolené