PopisOBSLUHA CNC STROJE *
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Vzdělání v technickém oboru výhodou. Praxe v oboru výhodou. Zručnost, spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha CNC stroje. 12-ti hodinnové směny (ranní a noční)
NABÍZÍME: Příspěvek na stravné: 100,- Kč/ den.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá od 8-15 hod. na čísle 774 272 840, e-mailem: bilkova@sksbu.cz nebo osobně na adrese Jiráskova 116, 753 01 Hranice. (1. patro) Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSKS Business Unit s.r.o. 01, CIE METAL CZ, s.r.o., Průmyslová zóna Lešná, 757 01 Valašské Meziříčí Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-09-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T08:17:30

Společnost

SKS Business Unit s.r.o.
  • SKS Business Unit s.r.o.
  • Kontakt : Eliška Bílková
  • Telefon : +420 774 272 840
  • E-mail : bilkova@sksbu.cz
  • Adresa : SKS Business Unit s.r.o. 01, CIE METAL CZ, s.r.o., Průmyslová zóna Lešná, 757 01 Valašské Meziříčí

Klíčová slova

obsluha

oboru

výhodou

cnc

stroje

hranice

jiráskova

adrese

osobně

bilkovasksbucz