PopisOBSLUHA KOVOOBRÁBĚCÍCH STROJŮ
- Místo výkonu: Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice
- PP na dobu neurčitou, nástup dle domluvy
- Náplň práce: práce na strojních zařízeních (ohraňovací lis, strojní pilka, obsluha CNC plasmy)
- Požadujeme: min. výuční list
- Nabízíme: možnost zaučení v oboru pro nové kolegy, příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:30 hod. na tel. č.: 720 960 069 nebo své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: pourova@brukov.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěB R U K O V spol. s r.o., Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2018-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-12T10:30:59

Společnost

B R U K O V , spol. s r.o.
  • B R U K O V , spol. s r.o.
  • Kontakt : Aneta Pourová
  • Telefon : +420 720 960 069
  • E-mail : pourova@brukov.cz
  • Adresa : B R U K O V spol. s r.o., Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice

Klíčová slova

práce

obsluha

můžete

možnost

zaučení

oboru

kolegy

příspěvek

stravování

případě