PopisOPERÁTOR CNC STROJŮ
Požadavky: min. 3 roky praxe na pozici v oboru obráběč kovů / nástrojař /, strojní mechanik, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost měření a práce s měřidly, schopnost čtení technických a technologických výkresů, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost
Náplň práce: obsluha CNC strojů (soustružnická a vrtací centra, brusky, frézky)
Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, odměny před dovolenou a vánoci, věrnostní příspěvky atd.
V případě osobní návštěvy ve firmě pouze v době od 8.00-12.00 hod.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDělnická 1306, 543 01 Vrchlabí 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

ARGO-HYTOS s.r.o.
  • ARGO-HYTOS s.r.o.
  • Kontakt : Petra Košková
  • E-mail : p.koskova@argo-hytos.com
  • Adresa : Dělnická 1306, 543 01 Vrchlabí 1

Klíčová slova

cnc

znalost

příspěvek

práce

čtení

osobní

penzijní

obsluha

strojů

soustružnická