PopisPrvní kontakt: Čadilová Iveta Ing., tel.: 724440970 v pracovní dny 7 -15 hod, e-mail: iveta.cadilova@benesalat.cz

Pracovní doba: po - pá, 2 směny - 6.15 - 18.15 hod a 18.15 - 6.15 hod
3 směny - 6.15 - 14.15 hod, 14.15 - 22.15 hod a 22.15 - 6.15 hod

Požadavky: ochota pracovat ve směnném provoze, dodržování pracovních postupů

Náplň práce: obsluha strojů na výrobu odlitků z lehkých neželezných kovů

Zaměst. výhody: týden dovolené navíc, závodní stravování, vzdělávání, příspěvky na rekreaci dítěte (tábory, lyžařské zájezdy) Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBENEŠ a LÁT a.s. - Tovární, Tovární 463, 289 14 Poříčany Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2017-06-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

BENEŠ a LÁT a.s.
  • BENEŠ a LÁT a.s.
  • Kontakt : Iveta Čadilová
  • Telefon : +420 724 440 970
  • E-mail : iveta.cadilova@benesalat.cz
  • Adresa : BENEŠ a LÁT a.s. - Tovární, Tovární 463, 289 14 Poříčany

Klíčová slova

hod

směny

kontakt

odlitků

lehkých

neželezných

kovůzaměst

výhody

týden

dovolené