Popisz: 12.9.2016 a: 2.3.2018 Nástup možný ihned.
Požadavky: Vyučení ve strojírenském oboru; Manuální zručnost; Technické myšlení; Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita; Práce vhodná pro kandidáty z Šenova u Nového Jičína a okolí
Náplň práce: Obsluha svařovacích robotů; Zakládání dílů do svařovacích přípravků; Doplňování zásobníků pro linku; Vizuální kontrola hotových dílů; Realizace zlepšovacích návrhů ve výrobě
Nabízíme: Motivující finanční ohodnocení; Být součástí úspěšné výrobní společnosti; Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání; Firemní benefity- stravenky, firemní akce
Kontakt: telefonicky na č.: 556 764 732, e-mail: pmarkova@mstechnik.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěDukelská 114, 742 42 Šenov u Nového Jičína Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-13T02:19:57

Společnost

MS technik spol. s r.o.
  • MS technik spol. s r.o.
  • Kontakt : Petra Marková
  • Telefon : +420 556 764 732
  • E-mail : pmarkova@mstechnik.cz
  • Adresa : Dukelská 114, 742 42 Šenov u Nového Jičína

Klíčová slova

firemní

dílů

svařovacích

nástup

součástí

kontrola

hotových

realizace

zlepšovacích

návrhů