PopisPROGRAMÁTOŘI CAM *
Požadujeme: SŠ/SOU ve strojírenském nebo příbuzném oboru, znalost programů CAM, technické myšlení a prostorovou představivost, aktivní přístup k práci, ochotu učit se nové věci, dobrou komunikaci a spolupráci v kolektivu
Náplň práce: podpora obsluhy CNC strojů a programování pomocí technologie CAM, zpracování programů pro CNC stroje
Nabízíme: stravenky, příspěvek na dopravu, neformální firemní akce, roční prémie, rozvojové a vzdělávací akce
První kontakt: e-mailem na office@tooltechcz.com
ov. 14.1. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJablůnka 608, 756 23 Jablůnka nad Bečvou Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

TOOL TECH CZ, s.r.o.
  • TOOL TECH CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Renáta Obadalová
  • Adresa : Jablůnka 608, 756 23 Jablůnka nad Bečvou

Klíčová slova

cam

cnc

programů

dopravu

strojů

programování

pomocí

technologie

zpracování