PopisPracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín. Prac. poměr na dobu určitou.
NÁPLŇ PRÁCE: seřizování vstřikolisů pro lisování plastů, nasazení formy, rozjezd výroby, ukončení výroby, sundání nástroje, kontrola parametrů v průběhu sériové výroby, účast na vzorování nástrojů a aplikace nových technologií, konzultace technických řešení s konstruktéry a nástrojaři.
POŽADUJEME: SŠ vzdělání strojírenské / vyučení, praxi se seřizováním vstřikovacích lisů, pracovitost a manuální zručnost, spolehlivost a dobrá pracovní morálka, ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12h směny, krátký / dlouhý týden (Po-Ne: 6:00 - 18:00 hod. a 18:00 - 6:00 hod.).
NABÍZÍME: zajímavé finanční ohodnocení, stabilní zázemí prosperující firmy, dlouhodobá pracovní jistota, příjemné čisté pracovní prostředí, nové moderní technologie a strojní vybavení, zaučení, další vzdělávání, zvyšování kvalifikace.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěTřebčín 222, Lutín, 783 42 Slatinice Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

MB TOOL s.r.o.
  • MB TOOL s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Přikrylová
  • Telefon : +420 734 321 411
  • E-mail : pavla.prikrylova@mbtool.cz
  • Adresa : Třebčín 222, Lutín, 783 42 Slatinice

Klíčová slova

výroby

pracovní

pracoviště

krátký

zajímavé

hod nabízíme

hod

pone

týden

dlouhý