PopisPracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín.
Náplň práce: seřizování vstřikolisů pro lisování plastů, nasazení formy, rozjezd výroby, ukončení výroby, sundání nástroje, kontrola parametrů v průběhu sériové výroby, účast na vzorování nástrojů a aplikace nových technologií, konzultace technických řešení s konstruktéry a nástrojaři.
Požadujeme: SŠ vzdělání strojírenské / vyučení, praxi se seřizováním vstřikovacích lisů, pracovitost a manuální zručnost, spolehlivost a dobrá pracovní morálka, ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12h směny, krátký / dlouhý týden (Po-Ne: 6:00 - 18:00 hod. a 18:00 - 6:00 hod.).
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, stabilní zázemí prosperující firmy, dlouhodobá pracovní jistota, příjemné čisté pracovní prostředí, nové moderní technologie a strojní vybavení, zaučení, další vzdělávání, zvyšování kvalifikace.
Nástupní plat 200,-/hod.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěTřebčín 222, Lutín, 783 42 Slatinice Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

MB TOOL s.r.o.
  • MB TOOL s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Přikrylová
  • Telefon : +420 734 321 411
  • Adresa : Třebčín 222, Lutín, 783 42 Slatinice

Klíčová slova

pracovní

výroby

pracoviště

stabilní

ohodnocení

finanční

zajímavé

hod nabízíme

hod

pone