PopisMÍSTO VÝKONU: Lidická č.p. 375, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- seřizování tvářecích lisů, běžná údržba tvářecích strojů
- měření a kontrola kvality
MZDA: po započtení uvedených příplatků a benefitů, s možností dalšího růstu
POŽADUJEME:
- vyučen ve strojním popř. jiném technickém oboru (nástrojař, strojní mechanik, elektromechanik, zámečník)
- manuální zručnost
- pečlivost, spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
NABÍZÍME:
- čisté pracovní prostředí
- práce v příjemném kolektivu
- možnosti přesčasové práce
- mimořádné prémie
- výkonové příplatky, příspěvek na stravenky, penzijní připojištění
- příplatky za odpolední směnu
KONTAKT: telefonicky nebo emailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLidická 375, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-26T01:57:33

Společnost

ELEKTRO KSK, spol. s r.o.
  • ELEKTRO KSK, spol. s r.o.
  • Kontakt : Ladislav Kylar
  • Telefon : +420 608 948 947
  • Adresa : Lidická 375, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

příplatky

tvářecích

místo

kolektivu

manuální

zručnost

pečlivost

spolehlivost

čistý

trestní