Popismísto výkonu práce : Bruntál
Náplň práce:
Práce se vstřikolisy Engel, Haitian, robotická ramena Fanuc.
Zajišťovat nastavení/seřízení vstřikolisů
Zajišťovat výměnu forem
Pravidelně kontrolovat správnost chodu strojů
Práce ve 4 směnném provozu
Ubytování zdarma

Požadujeme:
Spolehlivost a manuální zručnost.
Zodpovědnost za kvalitu práce.
Vyučení či praxe v oboru podmínkou.
Ubytování v areálu společnosti, možnost přesčasů, příspěvek n závodní stravování, bonusy, prémie, příplatky.
Hlásit se na tel. č. 731 613 769 / Po - Pá vždy od 7.00 do 15.00 hodin / nebo na e - mail : kancelar@sqs.fm
Z : 17.5.2018
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostČtyřsměnný provoz PracovištěSQS Sorting and Quality Services s.r.o. - pracoviště, Bruntál Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • Kontakt : Simona Stuchliková
  • Telefon : +420 731 613 769
  • Adresa : SQS Sorting and Quality Services s.r.o. - pracoviště, Bruntál

Klíčová slova

místo

přesčasů

kvalitu

práce vyučení

praxe

oboru

podmínkou ubytování

areálu

společnosti

možnost